контакт

HTB - Pozarni ochrana a.s.

Штаб-квартира компанії: Nadrazni 3113/128
Moravska Ostrava 702 00
Телефон: +420 596 133 903
Електронна пошта: ostrava@htb-po.cz
Веб:
ІПН 45192219
ТІН CZ45192219
Район: Ostrava-mesto
Держава: Чеська Республіка
Юридична форма:
Кількість працівників:
Оборот:
Час роботи: 7:00 - 15:00, plneni plynem CO2: po, st, pa
Контактні особи: Ing. Jan Skarka
тел: +420 602 780 341
email: jan.skarka@htb-po.cz

Mgr. Zuzana Bilikova
тел: +420 606 745 134
email: zuzana.bilikova@htb-po.cz

Ing. Pavel Vavros
тел: +420 596 133 903, +420 725 747 135
email: pavel.vavros@htb-po.cz

Ondrej Rudl
тел: +420 602 764 227
email: ondrej.rudl@htb-po.cz

Milan Cermak
тел: +420 724 978 221
email: milan.cermak@htb-po.cz
КАРТА
ФІЛІАЛИ
Зв'яжіться з нами через форму
ВЕБ-САЙТ HTB - Pozarni ochrana a.s.
ВЕБ-САЙТ
HTB - Pozarni ochrana a.s.
www.htb-po.cz
Адреса

Адреса

Nadrazni 3113/128
Moravska Ostrava 702 00

ostrava@htb-po.cz
+420 596 133 903

Ви також знайдете нас тут:

ARES
captcha